Czy wiesz, że 5 kilogramów nadwagi i więcej to problem prawie co trzeciego obywatela Polski? Nadwaga staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem, które jest wynikiem niezdrowego trybu życia – nieregularnej, niezbilansowanej diety oraz siedzącego, zautomatyzowanego stylu funkcjonowania.

Wiele osób pragnie walczyć z nadwagą. Tzw. odchudzanie to proces, który jest trudny i wymagający. Przez wzgląd na to, mało komu udaje się sfinalizować odchudzanie. Szacuje się, że spośród osób odchudzających wymarzoną sylwetkę osiąga tylko co piąta persona.

Co zrobić, aby pozbyć się 5 kilogramów nadwagi w ciągu jednego miesiąca?

Odchudzanie to proces, który z całą pewnością przychodzi z większą trudnością, aniżeli tycie. Nie mniej jednak, redukcja nawet pięciu kilogramów w miesiąc jest jak najbardziej możliwa. Kluczowe jest jednak zaangażowanie i odpowiednie podejście.

Aby schudnąć pięć kilogramów musimy wykazać się samodyscypliną, zapałem i motywacją. W przeciwnym wypadku nie uda nam się zredukować nawet połowy z zamierzonego celu.

O co należy zadbać podczas procesu odchudzania?

Bezwzględnie kluczową sprawą w kontekście odchudzania jest zmiana nawyków żywieniowych. Musimy jeść nie tylko mniej, ale także zgodnie z ogólnymi zasadami zdrowego odżywiania, tj.:

  • Regularnie
  • stałych porach
  • W zbilansowanych porcjach

Bardzo ważnym elementem diety jest również suplementacja uzupełniająca. Dostarczenie do organizmu takich substancji jak błonnik, kwas hydroksycytrynowy czy kwas chlorogenowy może zwiększyć efektywność jadłospisu o kilkadziesiąt procent.

Poza zmianą nawyków żywieniowych, kluczowy jest trening. Powinien być realizowany codziennie, w sesjach po minimum 30 minut. Wynika to z faktu, iż proces spalania zachodzi dopiero po kilkunastu minutach regularnej aktywności. Do tego czasu, organizm energię pozyskuje z materiałów dostarczanych na bieżąco (w diecie).

Pamiętaj – kluczem do sukcesu jest samodyscyplina i regularność. Zadbaj o to, by Twoja dieta i trening były realizowane systematycznie, a zobaczysz, że pięć kilogramów w ciągu miesiąca to cel w Twoim zasięgu.

Jaki suplement wybrać na odchudzanie?

Rozwiązaniem mogą być suplementy diety. Ich zastosowanie bywa naprawdę pomocne. Niestety, nie każdy preparat „na odchudzanie” jest skuteczny. Wiele środków jest po prostu nieefektywna.

Jak wybierać suplementy diet?
Przede wszystkim nie powinniśmy ufać reklamom telewizyjnym. To oczywiste, że producent będzie zachwalał swoje produkty i informował i niebotycznej efektywności. Niestety, zwykle nie ma to zbyt wiele wspólnego z prawdą.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy Internautów, a konkretniej – zaznajomienie się z opiniami na portalach recenzenckich. Dzięki temu, będziemy mieć pewność, że środek faktycznie działa.

Nasza propozycja: ZIELONY JĘCZMIEŃ
Postanowiliśmy zrobić mały research w poszukiwaniu najefektywniejszych preparatów na odchudzanie. Jak się okazało, zdecydowanie najlepiej ocenianym produktem jest zielony jęczmień. Pierwsze słyszysz? My także byliśmy zaskoczeni. Jak się okazuje, produkt ten nie jest szeroko reklamowany, a i tak ma wielu zwolenników.

Najlepsze notowania ma preparat Green Barley Plus. Środek ten działa niezwykle efektywnie za sprawą bardzo dużej zawartości błonnika – substancji regulującej pracę całego układu trawiennego. Za sprawą błonnika przyśpieszamy metabolizm i redukujemy apetyt do minimum.

Na potwierdzenie, wklejamy kilka wybranych komentarzy:

Kacpi77, portal opineo.pl
Stosuję zielony jęczmień od dwóch miesięcy. Nie ma w tym żadnego kłamstwa – faktycznie wspomaga odchudzanie, co widać doskonale na mojej wadze. Schudłem sześć kilo, a nie stosuję diety, a moja aktywność ogranicza się do jazdy na rowerze do pracy. Polecam.

Karolincia66, portal ceneo.pl
Reweeeelacja! – 10 kg w dwa miesiące, to zasługa miedzy innymi Green Barley. Fantastyczna sprawa, polecam każdemu niezdecydowanemu.

KamilaWroclove, portal wizaz.pl
Zastosowałam zielony jęczmień trochę nieśmiało, ale na szczęście się nie zawiodłam. Po pierwszym miesiącu cztery kilo mniej na wadze. Zobaczymy jak będzie dalej.